İletişim Çözümleri

İletişim Çözümleri

Tümleşik İletişim; ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesaj, sesli mesaj, faks, e-posta ve mobilitenin bir araya gelmesini ifade eder

Tümleşik İletişim sayesinde çalışanlar kendi aralarında, müşterilerle ve tedarikçilerle en verimli yöntemle iletişim kurabilir ve iş süreçlerini optimize edebilirler.
 
Karel Tümleşik İletişim Çözümleri, küçük kapasitelerden 10,000 lerce kullanıcıya kadar esnek şekilde ölçeklenebilen kapsamlı kurumsal tümleşik iletişim özellikleri sunar.
 
Geleneksel PBX sistemlerinden tümleşik iletişime geçmek için en uygun alternatiftir.  Açık ve ölçeklenebilir mimarisi sayesinde kullanıcılarına yeni iletişim ve iş yapma yöntemleri sunar.

Verimlilik
Araştırmalara göre sık seyahat eden veya takım çalışmalarında yer alan çalışanlar, tümleşik mesajlaşma, anlık mesajlaşma, tek numara ile erişilebilme gibi tümleşik iletişim özellikleri sayesinde günde 60 dakikaya kadar tasarruf edebilmektedirler. 
 
Üstün Kullanıcı Deneyimi
Tümleşik İletişim kullanıcıları bulundukları yerden bağımsız olarak sisteme erişebilirler ve hizmet alabilirler. Tek bir numara ile masaüstü, PC ve mobil cihazlar gibi tüm cihazlardan ulaşılabilirler, PC ve akıllı telefonlar üzerindeki özel uygulamaları kullanarak her an her yerden iletişim kurabilirler, Microsoft Outlook entegrasyonu sayesinde, Outlook üzerinden birçok Tümleşik İletişim hizmetini kullanabilirler, kendilerine özel web arayüzüne bağlanarak kişisel ayarlarını değiştirebilirler, anlık mesajlaşma ve durum bilgisi uygulamaları sayesinde daha esnek ve hızlı iletişim kurabilirler. 
 
Basitlik
Tümleşik İletişim web tabanlı sistem yönetim arayüzüne ve tak & çalıştır cihaz yönetimi yeteneklerine sahiptir. Bu sayede web arayüzü üzerinden sunucu, telefon ve ağ geçidi gibi cihaz ayarlarını kolayca yaparak sistemi kısa sürede çalışır hale getirmek mümkündür.
 
Ölçeklenebilirlik
Karel Tümleşik İletişim Çözümleri özellikle orta ve büyük ölçekli işletmelerin kullanım kolaylığı, güvenilirlik, yedeklenebilirlik ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda, modern yazılım mimarisi sayesinde düşük kapasiteli ve ucuz donanımlarda da çalışabilir ve KOBİ’lerin büyük firmaların kullanabildiği özelliklere ulaşabilmesine imkan verir.
 
Entegrasyon
Tümleşik İletişim, web servisleri aracılığıyla hali hazırda kullanılmakta olan uygulamalarla entegre edilebilir ve iş süreçlerine tümleşik iletişim yeteneklerini dahil edebilir.
 
Bakım Kolaylığı
Kullanıcı dostu web arayüzleri sayesinde kurumların BT bölümleri yeni abone ekleme, yetkileri değiştirme, yedek alma, alarmları kontrol etme gibi gündelik ihtiyaçlarını kendileri karşılayabilirler.
 
Uygun Maliyet
Kullanım ve bakım kolaylığı, IT entegrasyon yetenekleri ve standart donanımlar kullanılması sayesinde tümleşik iletişimin toplam maliyeti, benzer yeteneklerdeki diğer çözümlere göre uygundur.